Skip to main content

Czy piątek 13-go może być szczęśliwy?

Führerschein - Czy piątek 13-go może być szczęśliwy?Jeśli uważnie czytałeś mojego bloga, to wiesz, że kiedyś w piątek 13-go miałem stłuczkę samochodową w Niemczech. Historia ta miała jednak pozytywny finał, gdyż w kolejny piątek 13-go udało otrzymałem odszkodowanie za szkodę, którą wówczas poniosłem 😊

Piątek 13-go nie zawsze musi więc być pechowy.

Dokładnie taki szczęśliwy piątek 13-go miał dziś jeden z moich klientów, który zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc w uzyskaniu uprawnień do jazdy w Niemczech i właśnie dziś, w piątek 13-go, otrzymał on z Niemiec maila z decyzją uznającą jego uprawnienia do jazdy w Niemczech. Oryginał decyzji przyjdzie do niego pocztą, ale on może już dziś cieszyć się z odzyskanych uprawnień do jazdy w Niemczech.

Co oznaczają uprawnienia do jazdy dla kierowcy zawodowego nietrudno sobie wyobrazić. Bez prawka nie można przecież wykonywać zawodu kierowcy i z dnia na dzień traci się możliwość pracy zarobkowej. Sytuacja nie do pozazdroszczenia.

Nie dziwi więc ogromna radość, jaką wyraził dziś mój Klient, gdy oznajmiłem mu, że niemieccy urzędnicy wydali pozytywną dla niego decyzję – uznającą jego uprawnienia do jazdy w Niemczech.

„Dziękuję Panie Adamie za pomoc to dzięki Panu 13 PIĄTEK jest szczęśliwym dniem. 😀

Pozdrawiam i jeszcze raz DZIĘKI WIELKIE 😀

 

Zadowolony - Czy piątek 13-go może być szczęśliwy?

To ja Ci dziękuję drogi Kliencie za zaufanie, jakim mnie obdarzyłeś. Cieszę się, że mogłem Ci pomóc! Życzę Ci szerokiej drogi i jak najmniej problemów za kółkiem 😊

Takie sytuacje jak ta dzisiaj są dla mnie dowodem, że warto pisać niniejszego bloga, gdyż wielu z Was ma podobne problemy w Niemczech i nie każdy potrafi sobie z nimi sam poradzić.

Jeśli też chciałbyś się cieszyć z odzyskania uprawnień do jazdy w Niemczech to w razie problemów z miłą chęcią pomogę i Tobie.

Nie wahaj się ze mną skontaktować 😊

Podziel się:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się ze mną: info@adamknopik.com | +49 (0) 1575 1455059

Napisz komentarz